Fikirlerinizi Projeye Projeye Projeye Dönüştürüyoruz

Dijimo, dijital dünyada bilinirliğini arttırmak ve yatırımlarının dönüşünü en iyi şekilde almak isteyen kurumların uzun vadeli başarı ortağıdır.

DİJİMO

BİZ KİMİZ?

2022 yılından beri güçlü kurumsal ve mali altyapı ile sizlere değer katmak için çalışıyoruz. Konusunda uzman kişilerle sizlere çözümler üretiyoruz. Dijital pazarlamanın tüm argümanlarını kullanarak, dijital pazarlama sürecinin tüm mecralarda yönetilmesi için çalışıyoruz. İşletmenizin dijital pazarlama taleplerine profesyonel çözümler üreterek markanıza değer katıyoruz. Markanıza katkı sağlayarak, en kaliteli dönüşümü getirmesi için projelere bütüncül olarak yaklaşıyor, strateji oluşturuyor, kampanya üretiyor ve sürekli fikir geliştirerek hedeflerinize ulaşmanızda size yol arkadaşı oluyoruz.

Fikriniz varsa öncelikle sizleri dinliyoruz. Eğer bir fikriniz yoksa yenilikçi yaklaşımlarla sizlere uygun fikirler sunuyoruz. Dayanışma, uzlaşma ve paylaşma anlayışı içinde bir yaklaşımla ortaya çıkan fikirleri birlikte projeye dönüştürüyoruz. Oluşan projeleri gerçekleştirmek için birlikte alın teri dökmek bizlere heyecan veriyor.

Başarmak ve değer katmaktan mutlu oluyoruz.


Lokasyonlar

Konya

İstanbul

Çalışma Saatleri

Pazt-Cuma: 8:30 - 17:00

Cumartesi: 9:30 - 13:00

Destek Hattı

(0332) 357 90 82

Satış: (0532) 453 88 27

Sosyal Medya