Fikirlerinizi Projeye Projeye Projeye Dönüştürüyoruz

Dijimo, dijital dünyada bilinirliğini arttırmak ve yatırımlarının dönüşünü en iyi şekilde almak isteyen kurumların uzun vadeli başarı ortağıdır.

DİJİMO

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIK

Sosyal medya aracılığı ile tüm sosyal medya platformlarında yaygın olarak tanınan bir marka olabilir ve markanızı konuşulan bir yapı haline getirebilirsiniz. Her birey sosyal medya eğilimlerinin ve değişen trendlerin farkında değildir. Bu nedenle, markanızı bir üst seviyeye çıkarmak için bir sosyal medya uzmanı ile çalışmakta fayda olabilir.

Doğru sosyal medya yönetimi ile doğru hedef kitleye ulaşırken, size uygun strateji ile müşterilerinize hızlıca ulaşabilir aktif ve güçlü yönlerinizi sunabilirsiniz. Müşterilerinizle anlık iletişim kurmanız marka güvenini ve bilinirliğini artırırken mevcut takipçileriniz ile olan bağınızı da güçlendirecektir.

Marka tanıtımı, bir kuruluşunun en büyük endişesidir. Sosyal medya yapısını, markanızı istediğiniz hedef kitleye ulaştırması için kullanabilirsiniz.

Bir ajansı ile çalışmak, yalnızca Facebook, Twitter, Instagram gibi iyi bilinen ağlar değil, markanızı tüm kanallarda tanıtmanın en etkili yolu olabilir.

Sosyal medya danışmanlığı size nereden başlayacağınızı, hangi platformları kullanacağınızı ve hangi içerik türlerini paylaşmanız gerektiğini doğru bir şekilde sunabilir.

Daha güvenilir ve bilinen bir marka olmak için sosyal medyadaki vitrininizin sizi hep bir adım ileriye taşıması gerekir. Bu sebeple sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliğiniz arttırarak işletmenizi parlatabilir, ürün, hizmet ve markanızı en doğru şekilde sergileyebilirsiniz.

Doğru kampanya stratejileri ve hedeflemeler ile düşük reklam bütçeleriyle markanız için büyük işler yapabilirsiniz. Bu şekilde markanız için geleceğe yönelik daha büyük adımlar atmış olacaksınız.


Lokasyonlar

Konya

İstanbul

Çalışma Saatleri

Pazt-Cuma: 8:30 - 17:00

Cumartesi: 9:30 - 13:00

Destek Hattı

(0332) 357 90 82

Satış: (0532) 453 88 27

Sosyal Medya