Fikirlerinizi Projeye Projeye Projeye Dönüştürüyoruz

Dijimo, dijital dünyada bilinirliğini arttırmak ve yatırımlarının dönüşünü en iyi şekilde almak isteyen kurumların uzun vadeli başarı ortağıdır.

DİJİMO

DİJİTAL MEDYA DANIŞMANLIK

Dijital pazarlama analiz, değerlendirme ve planlama gerektiren bir süreçtir. Gerçekten olması gerektiği gibi yönetilen dijital pazarlama kampanyaları markaya büyük değer katmakla beraber, ileriye dönük kurumsal bilinirliğin artmasını sağlar.

Tüm dijital pazarlama kanallarını eş zamanlı ve efektif bir biçimde kullandığınız zaman başarı katlanarak artar.

SEO uzun vadeli ve kalıcı bir gelişim sunarken, bazen acil bir artışa ihtiyaç duyarsınız. Bazen arama motoru optimizasyonu ile edindiğiniz başarının çerçevesini hızlı bir biçimde genişletmek istersiniz. Bazen de organik ziyaretçilerinizin zaman tüneline bir reklamla çıkmanız gerekir. Nedenleri arttırmak mümkün. Kısaca hangi dijital pazarlama kanalını kullanırsanız kullanın, dijital reklamlar efektif bir dijital pazarlama stratejisinin vazgeçilmez unsurlarındandır.

Dijital pazarlamanın tüm argümanlarını kullanarak, dijital pazarlama sürecinin tüm mecralarda yönetilmesi için çalışıyoruz. İşletmenizin dijital pazarlama taleplerine profesyonel çözümler üreterek markanıza değer katıyoruz.

Markanıza katkı sağlayarak, en kaliteli dönüşümü getirmesi için strateji oluşturuyor, kampanya üretiyor ve sürekli fikir geliştirerek hedeflerinize ulaşmanızda size yol arkadaşı oluyoruz.

Dijimo size daima en elverişli, en iyi, en uygun olan reklamcılığı sunar: mümkün olan en az maliyetle mümkün olan en doğru kitleye en doğru zamanda, en doğru şekilde ulaşmanızı sağlar.

Dijital pazarlama reklamcılıkta devrim yarattı: bugün sadece veriye dayalı stratejileri yaratıcılıkla birleştiren firmalar ön plana çıkıyor.


Lokasyonlar

Konya

İstanbul

Çalışma Saatleri

Pazt-Cuma: 8:30 - 17:00

Cumartesi: 9:30 - 13:00

Destek Hattı

(0332) 357 90 82

Satış: (0532) 453 88 27

Sosyal Medya