Son Gönderilerimiz

Dijimo Sosyal Medya Danışmanlık

Dijimo'yu Seçmeniz İçin Nedenler

Bir dijital pazarlama ajansı olarak , öncelikle müşterimizin iş hedeflerini anlamaya çalışıyoruz. Sonra tüm kararlar bu hedefler göz önünde bulundurularak verilir. Parlak yeni bir web sitesi, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmazsa değersizdir. Siz konuşursunuz, dinleriz… sonra iyileştirme için pek çok fikir veririz.

Dürüstlüğe Değer Veriyoruz

Başkaları için dürüstlük, doğruluk ve samimi bir yürekle iş yapmaya inanıyoruz. İhtiyacın olmayan bir şeyi sana satmayacağız. İşinizi almak için yalan söylemeyeceğiz. Size şefkat ve saygıyla davranacağız. Olması gereken yol (ve çoğu zaman değil).

SEO Biliyoruz

sosyal medya hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında bulunma sanatıdır. Siteniz arama motorlarında belirgin bir şekilde görünmedikçe, potansiyel müşteriler işlerini başka yerlere götürecektir. Müşterilerimizin çoğu, SEO çabalarımızın doğrudan bir sonucu olarak, ilk ay içinde web sitelerinin tamamı için yeni iş liderlerinden ödeme yapmaktadır.

Olağanüstü Tasarımlar Yaratıyoruz

Yalnızca türünün tek örneği web tasarımları oluşturmayı seçtik (burada şablon yok). Amacımız, işletmenizi sektörünüzde en iyi oyuncu olarak konumlandırmak ve tüm rakipleri geride bırakmaktır. Birinci sınıf, profesyonel bir web tasarımı , tüm müşteriler (mevcut ve potansiyel) nezdinde güvenilirliği artırır ve nihayetinde gelecekteki büyümeye yol açar.

Çalışan Kod Yazıyoruz

En son teknolojiyi ve çapraz uyumluluğu kullanarak tüm siteleri el ile kodlamak için zaman ayırıyoruz. İster Mac ister PC, iPhone veya iPad kullanıyor olun, sitenizin her yerde düzgün şekilde yüklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Tarayıcınız olarak hala Internet Explorer kullanıyor olsanız bile (iyi bir karar değil), kodumuzu mevcut tüm büyük tarayıcılarda (IE7-9, Firefox, Chrome, Safari) test ettiğimizden emin oluruz.

Başarımızı Ölçüyoruz

Ziyaretçi takibi, başarımızı ölçmemizi ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmemizi sağlar. Aylık raporlar size e-postayla gönderilir ve tam trafik verilerine her zaman çevrimiçi olarak erişilebilir.

Zamanında Teslim Ediyoruz

İş hayatında zamanın para olduğunu biliyoruz, bu nedenle (kendimiz ve müşterilerimiz için) gerçekçi son tarihler belirler ve bunlara bağlı kalırız. İlerledikçe güncellemeleri vermek ve kararlaştırılan lansman tarihine kadar projeleri başlatmak için müşterilerimizle sürekli iletişim kuruyoruz.

August 21, 2020 Lifestyle

G Therapy - İstanbul
  • Dijimo alanında profesyonel bir ekip olmakla beraber başarılı, ilgili işini dikkatle yapan bir firmadır onları tercih ettiğimiz için çok mutluyuz.
Söğütlü Gross - Konya
  • Sosyal medya ve Google reklamı sektörümüz gereği yıllardır kullanıyoruz, Dijimo ailesinden aldığımız profesyonel hizmet sayesinde maliyetlerimiz aşırı düştü ve doğru reklam ile doğru kitleye nasıl ulaşırız öğrendik öncesi hüsrandı maalesef, profesyonel ekibe bir telefon kadar yakın olmamız bizi mutlu ediyor. Teşekkürler Dijimo ailesine…
Rozan Lojistik - Mersin
  • Dijimo, web tasarımı mümkün olduğunca pratik hale getiren, işlevsel, güncel ve etkili bir danışmanlık sistemi. Dijimo aracılığıyla firmamızı internette etkin şekilde tanıtabiliyor ve müşterilerimize aktif bir hizmet sunabiliyoruz. Dijimo’nun sosyal medya sistemlerindeki gelişmeleri yakından takip ediyor olması firmamızın internetteki rekabet gücünü artırıyor. İşbirliğimizin uzun süre devam etmesini arzuluyoruz.
Biçakci Naim - Hatay
  • Dijimo dijital medya pazarlama alanında sunduğu satış stratejisi ile uzman ekibiyle satışlarımızda gözde görülür artışlar sağladı, sosyal medya alanında kurumsal yeniden pazarlama ile markamızı daha sevimli hale getirdi, teşekkürler...
Stilimon - İstanbul
  • Sosyal medya'ya karar verince konu ile ilgili çalışma yapan danışmanlık firmalarını araştırmaya koyuldum. Bir kaç günlük araştırmanın sonunda Dijimo danışmanlık paketi gördüm ve örnek web sitemi düşündüğüm işime uyguladım. Aradığım bütün özelliklerin Dijimo tarafından karşılandığını görünce tereddütsüz aldım. Ay içerisinde sitemden satış yapmaya başladım. Her satış işleminden sonra doğru firöa tercihinde bulunduğumu gülümseyerek hatırlıyorum ve içimden teşekkürler Dijimo demekten kendimi alamıyorum. Teknik desteği ve ürettikleri çözümlerle, Tüm dostlarıma tavsiye edebileceğim bir danışmanlık firması.
Site Vizyon - Kocaeli
  • Firma olarak samimiyetiniz, sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlarınız, geri dönüşümlerdeki hızınız ve sorunlar karşısında çözme azminiz sizi tercih etmemizde ki haklılığımızı perçinledi. Yazılım programlarında kullanıcı ve müşteri tercihlerini koşulsuz yapma çabalarınız tarafımızca takdire şayan olarak karşılandı. Mesai mefhumu tanımaksızın çalışmalarınızı takdir ediyor başarılarınızın devamını diliyorum. Biliyorum ki çok daha iyi noktalara geleceksiniz. Güçlü ekibinizi alkışlıyorum...
Eko 42 Market - Konya
  • Birçok firmayla çalıştık türlü türlü sorunlar uykusuz geceler ve daha niceleri. Bir forum da Dijimo firması için yorumlar okudum dikkatimi çekti canlı destekle bilgi aldım. Canlı destekteki arkadaş mükemmel ilgilendi. Sosyal medyamda geçmişten gelen bazı teknik sorunlarımızda destek ekibi giderdi ve beni hayran bırakan da bu oldu. Şuan yeni web sitem çok hızlı bir şekilde çalışıyor gayet memnunum. İyiki bu firmayı bulmuşum, ayrıca süper hızlı teknik destek ekibine çok teşekkür ediyorum. bundan sonra buradayız inşallah.
Fizyo Doğan - İstanbul
  • Sağlık sektöründe ileri gelen satış stratejisi ile başarıya ulaştık, ekibleri çok ilgili teşekkürler...